Mega Oceniana Turcja na Lato 2024 Ultra ALL Inclusive z ceną od 2719zł za osobę!

Pragniemy przedstawić ofertę wczasów Ultra ALL Inclusive(24h) w Turcji w okręgu Side . Wakacje 7-dniowe w kwietniu w super Hotelu The Raga Side z opiniami na poziomie 9.3! w cenie od 2719 zł za osobę! 

Hotel The Raga Side to stylowy, elegancki, pięciogwiazdkowy hotel przeznaczony tylko dla Gości dorosłych (16+). Oferuje on swoim Gościom wyjątkowe doznania kulinarne przez cała dobę - w restauracjach czekają wyborne dania a w barach apetyczne kolorowe drinki. Na Gości czekają tu ponadto komfortowo wyposażone pokoje, rozbudowana infrastruktura sportowo-rekreacyjna, strefa SPA i wellness a to wszystko w otoczeniu wspaniałych krajobrazów, niedaleko plaży i krystalicznie czystych wód Morza Śródziemnego.

W cenie tego luksusowego kompleksu znajdziesz pełen wachlarz atrakcji, które zaspokoją każdy gust i pragnienie. Rozpal rywalizację na naszych profesjonalnych stołach do tenisa, bądź precyzyjny podczas gry w rzutki. Dla miłośników słońca i plażowej atmosfery jest siatkówka plażowa na białym, piaszczystym brzegu.

Jeśli preferujesz aktywność wewnętrzną, do Twojej dyspozycji są zajęcia aerobiku oraz nowoczesna siłownia, gdzie dbamy o zdrowie i kondycję naszych gości. Lekkie animacje sprawią, że każdy dzień stanie się wyjątkowy, pełen radości i pozytywnej energii.

Po intensywnym dniu zapraszamy do relaksacyjnej sauny, gdzie zmysłowe ciepło otuli Cię w ukojeniu. Wieczorem, po zachodzie słońca, dyskoteka otwiera drzwi dla tych, którzy pragną dodać trochę błysku swojemu pobytowi. Wszystko to jest już zawarte w cenie, abyś mógł cieszyć się pełnią rozrywki i komfortu podczas swojego pobytu. 

Inne Oferty First Minute Lato2024

Scroll to Top