Top 10 Najpopularniejszych i Najczęściej Wybieranych Hoteli w Turcji

Nowoczesny 5- gwiazdkowy , komfortowy hotel doskonale zlokalizowany w pobliżu pięknej piaszczystej plaży w niedużej odległości od starożytnego Side. Na terenie hotelu Goście znajdą wszystko, co potrzeba do wygodnego wypoczynku, a w zasięgu ręki znajdują się liczne bazary oraz przepiękna nadmorska promenada. Hotel spodoba się zarówno parom, jak i rodzinom z dziećmi. Jest idealny dla osób, którym zależy na luksusowych wakacjach.

Gypsophila Holiday Village

Michell Hotel & Spa

Opinie : 8.4/ 10

Hotel Diamond Premium

5 gwiazdkowy Hotel Diamond Premium zachwyca nowoczesną architekturą i wystrojem wnętrz. Położony niedaleko plaży, w spokojnej okolicy – pomiędzy rzeką Manavgat a wodami Morza Śródziemnego. Goście spędzą tu niezapomniane chwile – kompleks basenów, zjeżdżalnie wodne, centrum SPA, wyborne posiłkiserwowane w trzech restauracjachoraz ciekawy program animacyjny dla dzieci i dorosłych to jedne z wielu atrakcji jakie się tu znajdują.

Laur Experience & Elegance

Opinie : 8.1/10

Hotel Laur Experience & Elegance posiada wyjątkowo piękny basen w kształcie delfina, aquapark z 8 zjeżdżalniami. Położona przy hotelu plaża oraz bogaty wachlarz rozrywek sportowo-rekreacyjnych a ponadto wyborna kuchnia serwowana w czterech restauracjach to tylko nieliczne zalety tego hotelu. Malownicze położenie tego obiektu zapewnia wyjątkowe widoki na morze i pobliską przystań.

Hotel Kaila Beach to kameralny 5 gwiazdkowy hotel doskonale zlokalizowany w pobliżu głównego deptaku, sklepów i restauracji. Niedaleko hotelu znajduje się bazar, który otwarty jest w wybrane dni tygodnia. Niewątpliwym atutem tego obiektu są również smaczne i urozmaicone posiłki oraz bogata infrastruktura. Dobra, przyjazna obsługa oraz sympatyczna atmosfera sprawią, że chwile tu spędzone będą niezapomniane.

Opinie : 8.7/10

Hotel Orange County Resort to komfortowy hotel tuż przy piaszczysto-żwirowej plaży, oferuje swoim gościom urokliwy widok na morze oraz szereg atrakcji takich jak rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe, zabiegi na ciało i duszę w centrum SPA, zjeżdżalnie wodne, a także możliwość spróbowania różnorodnej kuchni. Można tu liczyć również na rozrywkę, której dostarczą atrakcyjne i zróżnicowane programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.

Scroll to Top